Hodnocení kurzu: Rozšířený kurz první pomoci

Průměr všech hodnocení:

Skvělý kurz první pomoci!!! Individuální přístup díky nízkému počtu účastníků, zkoušení resuscitace na figuríně, vše vysvětleno srozumitelně a rozebráno z reálných situací. Skvělé příklady situací různých zranění z praxe. Vše je možno si vyzkoušet, zeptat se, zopakovat. Doporučuji každému!!! Není to ztracený čas ani peníze!!! Nový život už nikomu za ušetřené peníze nekoupíte!!

— Ondřej Šusta

Měl jsem obavy, že to bude tak trochu mrháni časem, ale z kurzu jsem odcházel s velmi dobrým pocitem. Dostanete teorii k prostudovaní předem a po té je s vámi znovu probrána na kurzu s profesionálem a bylo to velmi interaktivní zábavou. Hlavni výhodou kurzu je nacvičení na figuríně, kde si nacvičíte resuscitaci opravdu tak, aby ji zvládl i obyčejný člověk. Jsou vám též zodpovězeny všechny otázky které mate. Je to komplexně propracovaný kurz, který by mel byt základem každého člověka. Protože nejčastěji se potýkáte s úrazy přátel, nebo v rodině a těm by jste určitě rádi pomohli.

— Martin Bezstarosti

Profesionální přístup, určitě jsem si odnesl nové poznatky a i když doufám, že to co jsme se naučili jako laici při záchraně lidského života nebudu potřebovat. Pokud k tomu dojde, budu vědět jak se mám zachovat.

— Pavel Sebera

Kurz se mě velice líbil :-)

— Renáta Hofmanová

Kurz splint mé očekávání. Velmi dobrá investice.

— Patrik Vilím

Velký dík sympatické lektorce Kristýně, která nás s trpělivostí seznámila s první pomocí. Díky její profesi záchranáře to bylo zajímavé a poučné. Už je teď na každém z nás, jak se se získanými vědomostmi popasujeme v praxi.

— Gabriela Frolíková

S oběma kurzy jsem byl velmi spokojený, rozhodně to pro mne nebyl neúčelně využitý čas, či neužitečná investice. Lektoři byli perfektně připraveni, uměli posluchače zaujmout a bylo dobré, že kromě teorie jim mohli předávat i svoje zkušenosti z praxe. Navíc jsem na vašem výukovém portálu nalezl další užitečné informace o první pomoci.

— RNDr. Jan Sedlmayer

Vše nejlepší

— Petr Václavů

Velmi srozumitelně a dobře přednesené s názornými ukázkami a možností vyzkoušet. Naprostá spokojenost.

— Klára Binovcová

Úžasná lektorka, vše skvěle vysvětleno.

— Vendula Kazáková

Velmi poučný kurz. Moc děkuji za rady.

— Gabriela Hořejší

Velmi poučné.

— Zuzana Hübschová

— Ksenia Koubková

Kurz je srozumitelný, lektoři podávali informace věcně a srozumitelně i pro laiky. Nebyla to nudná přednáška.

— Petra Chalupova

- Konkrétní informace - Přímo k věci - Určitě mohu doporučit

— Martin Sladký

Systematický postup pro první pomoc se dobře pamatuje. Praktické vysvětlení je ideální. Z absolvování kuru mám dobrý pocit.

— Eva Pospíšilová

Super práce se skupinou školených. Vše vysvětleno, pochopeno. Díky za vaše odhodlání pomáhat nám lidem, přestože to nemáte lehké.

— Marta Žofková

— Evženie Korovina

— Adéla Marečková