Hodnocení kurzu: Základní kurz první pomoci

Průměr všech hodnocení:

Kurz první pomoci byl výborný. Přednášející dokázal správně zaujmout a mluvit stručně, smysluplně a k věci. Určitě doporučuji všem!

— Jan Bartošek

Kurz vřele doporučuji, vše podáno skvěle a srozumitelně. Vše si vyzkoušíte a odcházíte s praktickými radami. Děkuji Skvělý školitel:-)

— Michala Špicová

Naprosto splnil očekávání.

— Ing. Jitka Chaloupková

Kurz mě velice pomohl především v tom , abych se přestala bát někomu poskytnout pomoc už vím co dělat , čím začít ( předtím jsem v tom měla zmatek ) Kurz byl výborně, srozumitelně veden. Vše bylo profesionálně, avšak pro mě jako laika srozumitelně vysvětleno. Líbila se mi i atmosféra kurzu- přátelská, vtipná. Moc děkuji.

— Zuzana Begičová

Dobrý den, děkuji za skvělé vedení kurzu a samozřejmě za předané informace a možnost vzájemného vyzkoušení se zpětnou vazbou. Kurz mi pomohl zbavit se obav z poskytování první pomoci v případě potřeby a zároveň se mi stal motivací pro další rozšiřování vědomostí - těším se na pokračovací kurz. Martina Žornová

— Martina Žornová

Kurz byl úplně výborný , láká mě i ten zážitkový, ráda bych byla nápomocná lidem a něco věděla. A bylo tam spoustu informací, moc se mě kurz líbil :-) Chtěla jsem se něco naučit, protože už mě několikrát lékaři a záchranáři zachránili život a jsem jim vděčná a chci taky něco umět. Renáta Hofmanová

— Renáta Hofmanová

S kurzem jsem byla velmi spokojena, asi hlavně díky panu školiteli, který má naprosto skvělý přístup. Výhodou je také malá skupina lidí a možnost, že si každý sám může vše vyzkoušet. Doporučuji všem. Děkuji. Vlaďka Hlídková

— Vladimíra Hlídková

Já moc děkuji, za mě to byl opravdu skvěle vedný kurz, pomohl mi s tím, že cokoliv se kdy stane, hlavně zachovat klid, nezmatkovat, jednat a nebát se! Moc se mi také líbilo, že vše bylo vysvětlováno a podáváno stručně, srozumitelně a hlavně co nejjednodušeji, tak aby tomu, opravdu každý rozměl... bez dalších zbytečností. Určitě bude přemýšlet o rozšířeném kurzu první pomoci.

— Lucie Patáková

Skvělý a poučný kurz z veliké části díky panu instruktorovi který umí skvěle kombinovat humor s vážností a díky jemuž si také většinu věcí z těch dvou hodin pamatuji i když informací bylo mnoho. Perfektní byla také praktická část, kde jsme si mohli vyzkoušet zotavovací polohu, masáž srdce na figuríně atd. Moc děkuji a budu se těšit v pokročilém kurzu na viděnou.

— Radka Jeřábková

Dobrý den. S tímto kurzem, který vedl pan Sedláček, jsem byla velmi spokojená! Celý kurz probíhal příjemnou, přátelskou, vtipnou a přesto poučnou a záživnou formou. Mám dobrý pocit z toho, že kdybych se dostala do situace, ve které bych musela pomoci, tak vím, že se nemusím bát, že něco udělám špatně;) Určitě vás budu dále doporučovat. Díky;) Zdenka B.

— Zdenka Bergl

Kurz byl veden zajímavě i s humorem. Nejdůležitější pro mne byl praktický nácvik. Určitě se přihlásím za čas znovu a vezmu s sebou i syna.

— Lenka Adámková

Vemi si vazime profesionalniho pristupu Vaseho skolitele. Teorie zabrala vetsinu casu. Prakticky jsme si vyzkouseli zasadni veci, ktere jsou nutne ke stabilizaci, potazmo zajisteni zakladnich funkci zivota. Vas kurz budu vrele doporucovat i ostatnim pratelum. PS: musim zminit i prijemny prostor ucebny. DT

— David Tesař

Není co vypisovat,naprostá spokojenost a nadšení-díky moc,věřím,že mi to v životě moc pomůže

— Lucie Hofmannová

Lektorka byla moc fajn. Čas nám utekl jako voda. Takový kurz by měl navštívit každý. Děkuji

— Ivana Rodingerová

Všechno se mi líbilo. Výuku první pomoci jsem měla ve škole a na univerzitě, ale na kursu jsem se dozvěděla i nové a praktické věci. Děkuji moc!

— Evgeniya Salikova

Dobrý kurz, splnilo očekávání, děkuji.

— Jan Holub

Dobrý den, děkujeme ( i s manželkou) za skvělé tři hodiny. Správně vtipné i moderované se zázemím zkušeností. Snad si budeme všechno pamatovat a snad to nebudeme často potřebovat :) díky

— Robert Tamchyna

Velice naučný kurz,který je veden profesionálně a ve velice příjemné a uvolněné atmosféře. Nebojím se říct, že poměr kvalita a cena je podle mého názoru nerovnoměrný a byl bych ochoten za tento kurz zaplatit i větší částku, protože informace, vědomosti a praxe, které nám byly předány mají mnohem větší hodnotu. Děkuji za vše a těším se na další kurzy! R. Joksch

— Rostislav Joksch

Doporučuji. Vždy proběhlo nasimulování situací u kterých bylo teoreticky i prakticky ukázáno, jak v daných situacích postupovat, včetně zapojení každého zúčastněného. Vyzkoušíte si uložení do stabilizované polohy, nepřímou masáž srdce na figuríně.

— Ing. Nela Balážová

Velice se mi líbí "normální" lidský přístup. Vlastní výklad bez opakování napsaných pouček. Příklady z praxe, jednoduché vysvětlování. Okamžité odstraňování chyb. Uvítala jsem ukázku AED v praxi. Moc děkuji. Marta L.

— Marta Lubojacká

Kurzu se účastnilo 8 osob, což považuji za přiměřené množství. Školitel tak mohl svou pozornost věnovat všem osobám. Velmi pozitivně hodnotím možnost vyzkoušet si resuscitaci v praxi na figuríně.

— Ivana Jakubcová

Dobrý den, jelikož jsem sám díky nehodě na motorce potřeboval první pomoc, kterou mi poskytli, tak proto jsem usoudil, že bych si měl kurz i rozšířený, který plánuji, udělat, abych mohl pomoci já v případě potřeby. Kurz byl věcný a přínosný. Školitelka velmi příjemná a schopná. Dalo mi to to, co jsem od kurzu očekával.

— Patrik Vilim

Přehledný, věcný, praktický a výborně prezentovaný kurz. Počet účastníků ideální.

— Marketa Zemcakova

Lektorka Kristýna uměla zaujmout, podrobně a logicky vše vysvětlit, názorně ukázat a ještě přidala nějaké příběhy ze života záchranářů (pro vykreslení situace), odpověděla všechny dotazy. Skvělá je možnost nacvičení resuscitace na "Andule", i na miminu a vyzkoušení AED! Rozhodně všem doporučuji a školy by to měly mít povinné!! A už se těším na navazující kurz!

— Irena Dvořáková

Úžasné. Stoprocentně naplnilo moje očekávání, resp. bylo to ještě lepší. Školila nás Kristýna, která je nejen šikovná, ale i milá a vstřícná, a hlavně umí učit - všechno nám ukázala a vysvětlila v logických souvislostech, takže se to bude krásně pamatovat. Odcházely jsme s dcerou s pocitem, že bychom se fakt nebály udělat kdykoli "předskokana", než přijede záchranka s profíky, protože když jsme si mohly všechno vyzkoušet v praxi, tak bychom o tom nemusely nijak dlouze přemýšlet. Těšíme se na pokračovací kurs, fakt že jo :) Jsem moc ráda, že jsme do toho šly.

— JUDr. Zoja Dvořáková

Dobrý den, účastnila jsem se kurzu PP 1.11. 2016 v 18 hod. Ráda bych touto cestou vyjádřila velký dík školiteli , který setkání vedl. Byl nejen vtipný, ale především věcný, dynamický, zkrátka profesionál. Výuka probíhala nejen na bázi teoretické, ale i praktické, a to velmi oceňuji. Děkuji. Celému záchranářskému týmu přeji mnoho úspěchů při zachraňování lidských životů. S pozdravem Romana Procházková Kuličová

— Romana Procházková Kuličová

Velmi profesiálně vedený kurz, pozitivně hodnotím především možnost praktického nácviku.

— Jana Chvalovská

Nádherně vedený kurz,vše srozumitelné, hodně informací a příjemný lektor, ochotný odpovědět na otázky. Jsem moc ráda, že jsem si kurz udělala, určitě půjdu i na ten rozšířený. Opravdova profesonalita,vsem doporucuji.

— Vera Bumbalkova

Čeho si cením nejvíc - možnost vyzkoušet si něco, o čem se jinde jen mluví, popřípadě vám pustí video. Ale hlavně u tohoto "svého zásahu" rovnou slyšet, v čem zrovna dělám chybu a to si myslím každý zvlášť tím víc bude pamatovat. Moc děkuji!

— Věra Tučková

Kurz se mi líbil. Bylo to zajímavé, věcné, místy i vtipné. Hodně věcí z běžného života.

— Olga Schlöglová

Dobrý den, byla jsem velmi spokojena, slečna školitelka výborná, trpělivá, sympatická. Těším se na pokračování a moc děkuji.

— Gabriela Frolíková

Kurz byl veden odborně, přístupnou a srozumitelnou formou. Lektorka byla velmi příjemná a snažila se, abychom vše pochopili.

— Eva Šachová

Kurz splnil mé očekávání, skvělé vedení kurzu. Doporučuji všem.

— Alena Fraňková

Hodnotím kurz ***** (z 5 možných). S kurzem jsem byla naprosto spokojena, naucila jsem se novym vecem a skolitel byl take perfektni. Dekuju LP

— Mgr. Lucie Procházková

Perfektní,ve všech směrech.Výborná organizace,důkladný výklad,názorné ukázky,video projekce-maximální spokojenost.

— Petr Václavů

jeste bych tak o hodinu prodlouzil dobu vyuky

— Ondřej Šusta

Velmi srozumitelně podaný kurz. Názorné ukázky a možnost si vše vyzkoušet a zeptat se. Byla jsem velmi spokojena.

— Klára Binovcová

— Ksenia Koubková

Velmi dobrý.

— Gabriela Hořejší

— František Zborník

— Tereza Fremundová

— Barbora Pokorova

— Marta Žofková

— Pavla Jarošová

— Marek Štefan

— Adéla Marečková