Kurzy první pomoci a zdraví pro firmy

Vyberte si některé ze školení pro firmy - připravíme školení pro kancelářský kolektiv i tým řemeslníků.

100 % účastníků firemních kurzů hodnotí kurz jako vydařený. Do dnešního dne jsme zaznamenali přesně 0 negativních ohlasů. A díky tomu nabízíme 100 % GARANCI KVALITY. KDYŽ NEBUDETE S KURZEM SPOKOJENI, MÁTE HO ZDARMA!

Celodenní zábavný zážitkový kurz s odpoledním praktickým nácvikem na namaskovaných figurantech. Připravíme ho na míru vaší firmě.

cena:

individuální kalkulace

4 lektoři a 3 figuranti na max. 30 osob
6 hodin

Kratší kurz první pomoci pro firmy, díky kterému si zaměstnanci osvojí základy první pomoci před příjezdem záchranářů. Včetně praktického nácviku na figurínách.

cena:

individuální kalkulace

1 lektor na max. 15 osob
3 hodiny

Školení první pomoci přes internet a způsob, jak si zopakovat dříve nabyté zkušenosti nebo splnit zákonnou povinnost proškolit zaměstnance.

cena:

247 Kč bez DPH

forma samostudia
časově neomezeno

KURZY FYZIOTERAPIE NEBO VÝŽIVY

Základní 120 minutový kurz, jež je úvodem do problematiky bolesti zad, prevence této bolesti a její léčby, včetně léčby svépomocí. Naučíte se, jak správně sedět, jak správně stát a jak si ulevit jednoduchými cviky.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny

Základní 3 hodinový kurz, který atraktivně kombinuje teoretickou a praktickou část. Řekneme vám, jak by měl vypadat jídelníček, který se drží zásad zdravé výživy a v praktické části si ho pod odborným dohledem sestavíte sobě na míru.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
3 hodiny