STANDARDNÍ KURZ PRVNÍ POMOCI PRO FIRMY

ZÁKLADNÍ KURZ PRVNÍ POMOCI, VE KTERÉM VÁS NAUČÍME, JAK S CHLADNOU HLAVOU SPRÁVNĚ POSKYTNOUT PRVNÍ POMOC PŘED PŘÍJEZDEM ZDRAVOTNICKÉ ZÁCHRANNÉ SLUŽBY.

Profesionální řidiči a stavební dělníci – podle dlouhodobých statistik povolání, ve kterých dochází k největšímu počtu pracovních úrazů. Výuka první pomoci by ale měla být součástí firemního vzdělávání i v dalších odvětvích. Zajistěte pro své zaměstnance komplexní kurz první pomoci, který je připraví na zvládnutí nejen vážných pracovních úrazů, ale i “běžných” situací, které je mohou potkat v běžném životě.

Kurz přizpůsobíme na míru vaší firmě a potřebám vašich zaměstnanců. Připravíme školení první pomoci pro riziková pracoviště i běžné provozy. Naučíme vás třeba to, jak pomoci člověku po zásahu elektrickým proudem i kolegovi s infarktem. Jako firma se můžete zúčastnit i kurzu první pomoci s realistickým maskováním, který je atraktivní a přínosnou formou teambuildingu.

Délka kurzu: 3 hodiny

Místo konání: sídlo Vaší společnosti nebo naše školicí střediska v Praze a Brně

Cena kurzu: individuální kalkulace

Každý účastník obdrží certifikát o absolvování kurzu.

Během kurzu si můžete otestovat a koupit osobní lékárničku,
kterou používají záchranáři.

V případě vážných úrazů a závažných zdravotních stavů hraje zásadní roli čas. Čím dříve se postiženému dostane první pomoci, tím vyšší je šance, že všechno dobře dopadne. Naučte se poskytovat první pomoc – s chladnou hlavou, bez stresu a správně. Kurz je kratším, ale komplexním průvodcem základními situacemi, se kterými se můžete setkat. Na figurínách si prakticky vyzkoušíte všechny základní úkony první pomoci. Lektoři také rozeberou a popíšou nejčastější chyby a omyly, které se s poskytováním první pomoci pojí. Tento standardní kurz doporučujeme doplnit po nějaké době e-learningem, ve kterém si vy i vaši kolegové zopakujete zásady první pomoci, které jste se naučili v průběhu standardního školení. Prezenční školení pak můžete opakovat v delších intervalech.

OSNOVA

  • Jednotný postup při poskytování první pomoci, komunikace na tísňové lince, postupy u dopravní nehody
  • Zásady bezpečnosti, prevence, právní minimum pro danou oblast
  • Orientace v závažnosti stavu pacienta
  • Neodkladná resuscitace včetně použití AED (teorie + praktický nácvik)
  • Krvácení (druhy ran, metody zastavení krvácení)
  • Úrazy (zejména pracovní, dopravní, sportovní)
  • Popáleniny
  • Náhlé stavy vzniklé v souvislosti se základním onemocněním (infarkt myokardu, epilepsie, hypoglykémie apod.)
  • Specifická rizika spojená s Vaší činností

Když na kurz první pomoci, tak k nám. Tady je 5+1 důvod

ZAUJAL VÁS TENTO KURZ? SDĚLTE NÁM SVÉ KONTAKTNÍ ÚDAJE A MY SE VÁM CO NEJDŘÍVE OZVEME NEBO NÁS MŮŽETE KONTAKTOVAT TELEFONICKY NA ČÍSLE: 777 298 908

Nechci dostávat informace o kurzech a akčních nabídkách (cca 2x za rok).

Nechci dostávat informace o kurzech a akčních nabídkách (cca 2x za rok).

VYBRANÉ SPOLEČNOSTI, VE KTERÝCH JSME TENTO KURZ REALIZOVALI