Firemní školení první pomoci pro firmu Miele technika s.r.o.

Super školení, informace podávané srozumitelně. Praktický nácvik k nezaplacení. Pokud se někdy dostanu k dopravní nehodě, tak si myslím, že budu schopen udělat správně první pomoc. Lektoři vstřícní, usměvaví a vtipní.

Tento kurz hodnotím velice pozitivně. Pan záchranář Sedláček nemluvil příliš odborně. Vše nám vysvětlil srozumitelně tak, abychom to pochopili. Ukázky a praktické ošetření na figurantech bylo super. Následná konzultace, co jsme udělali špatně- skvělé doplnění. Odnesli jsme si zatím nejvíc ze všech školení.

Velice zajímavá a poučná prezentace, perfektní příprava na praktické vyzkoušení na figurantech. Lektor perfektní, dal by se poslouchat klidně další den.

Účastníci absolvovali 3 jednodenní teambuildingové firemní kurzy první pomoci. Kurzy byl zaměřen na rizikové činnosti, se kterými se zaměstnanci výrobní firmy mohou setkat.

Datum: 9.5., 15.5., 14.6.2017
Počet účastníků: 90 osob
Délka kurzu: 6h

Společnost Miele technika s.r.o. vyrábí vysoce kvalitní spotřebiče pro domácnost. V Uničovském závodě se vyrábí sušičky prádla, myčky nádobí a pračky s honím plněním. V rámci projektu „Rok zdraví s Miele 2017“ měli možnost zaměstnanci zařazení do Hlídky první pomoci zúčastnit se nadstandardního Teambuildingového kurzu první pomoci.

Odvětví: Výrobní průmysl