Firemní školení první pomoci pro firmu Zott

Mockrát děkujeme za zajímavý den, který byl pro nás velkým přínosem. Téma i obsah kurzu nás velmi zaujaly – bylo to velmi zajímavé, poučné a srozumitelně a prakticky vysvětlené.
Lektor byl velmi komunikativní, věrohodný, reagoval velmi dobře na dotazy, vše nám vysvětlil „laicky“ aby to bylo pochopitelné pro všechny zúčastněné. Motivoval nás i k osobní účasti při praktických ukázkách. Zároveň si velmi rychle získal náš respekt a důvěru.
Celkově to byl zajímavě pojatý den – dopoledne teoretická část, odpoledne více praktická … Teoretická část na začátku vysvětlila základní životní funkce, které jsou v životě člověka nejdůležitější. Zaujala mě ale i závěrečná část, kde jsme se dozvěděli více o možných případech, které jsou v běžném životě nejčastější (setkání s epileptickým záchvatem, hypoglykemií) a vzhledem k tomu, že jsem matka dvou malých dětí – zaujal mě i přístup k dětem. Co se týče praktické části – zajímavým způsobem jsme si to vyzkoušeli „naostro“ a figuranti byli velmi věrohodní (zejména otevřená zlomenina nohy 😉 V neposlední řadě bych ráda zmínila, že praktická část ve formě jisté „soutěže“ nás také motivovala k lepším výsledkům. A zpětná vazba od lektorů na jednotlivých stanovištích byla další zajímavou formou jak si zachovat chladnou hlavu a jednat rozvážně, pokud se do dané situace někdy dostaneme.

Ráda bych především poděkovala, kurz byl pro mě velmi atraktivním a přínosným zážitkem. Pochvalu si zaslouží všichni zúčastnění, zejména potom záchranář, který nás kurzem provedl. Mluvil a jednal srozumitelně, zajímavě a zároveň zábavnou formou, stejně tak odpovídal na dotazy. Velmi pozitivně vnímám možnost vše si vyzkoušet.
Rizikovou aktivitou v mém životě je jednoznačně poměrně častý pobyt za volantem.

Kurz první pomoci byl pro mě velice přínosný. Hlavním důvodem bylo i aktivní zapojení se při oživování + plnění úkolů na jednotlivých stanovištích. Pamatuji si vše ze školení a jsem schopná dát první pomoc v případě potřeby.
Za mé kolegy bych vám ráda poděkovala za přínosné školení.

Účastníci absolvovali jednodenní zážitkový firemní kurz první pomoci. Celá realizace kurzu byla připravena na míru potřebám odvětví, ve které subjekt působí.

Datum: 22.3.2017
Počet účastníků: 18
Délka kurzu: 6h

Společnost Zott se zaměřuje na výrobu mléčných produktů nejvyšší kvality. Ve firmě je dostupný i výrobní provoz, nicméně absolventi kurzu působí v kancelářském prostředí – neutrálním na typ úrazů.

Odvětví: Potravinářský průmysl