Kurzy první pomoci a zdraví pro jednotlivce

Přihlaste se do některého z pravidelně vypisovaných kurzů. Jako jednotlivec, s partou přátel nebo s rodinou.

Kurzy pro veřejnost u nás doposud úspěšně absolvovalo 1950 účastníků.

Komplexní kurz, který propojuje teorii s praxí. Účastníci si vyzkoušejí ošetření velmi realisticky namaskovaných figurantů a spolupráci v jednom týmu s neznámými lidmi, s rodinou nebo přáteli.

cena:

2490 Kč s DPH

4 lektoři a 3 figuranti na max. 15 osob
7 hodin

Kurz základních znalostí a dovednosti při nejčastějších rizikových stavech dětí a dospělých. V malých skupinách si vyzkoušíte nácvik (nejen) na resuscitačních figurínách. Objednejte Základní a Rozšířený kurz zároveň a zaplatíte jen 990 Kč.

cena:

590 Kč s DPH

1 lektor na 5 až 12 osob
2,5 hodiny

Kurz navazující na základní kurz první pomoci. Znalosti si doplníte o to, co dělat při epileptickém záchvatu, popáleninách, hypoglykémii atd. A vše si prakticky vyzkoušíte. Objednejte Základní a Rozšířený kurz zároveň a zaplatíte jen 990 Kč.

cena:

590 Kč s DPH

1 lektor na 5 až 12 osob
2,5 hodiny

Akreditovaný MŠMT. Nejkomplexnější kurz v nabídce je určený všem, kteří mají na starost děti nebo zastávají roli zdravotníka. Naučíme vás, jak řešit akutní i banální, ale nepříjemné stavy. Součástí kurzu je i nácvik záchrany tonoucího v bazénu a všechny výukové materiály.

cena:

3900 Kč s DPH

odpovídající počet lektorů na počet účastníků
4 dny (2 víkendy)

Kurz první pomoci probíhající přes internet je ideální způsob, jak si zopakovat to, co už víte, případně si rozšířit povědomí o tom, co vás zajímá.

cena:

299 Kč s DPH

forma samostudia
časově neomezeno

KURZY ZDRAVÉ VÝŽIVY

Ukážeme vám jak na správnou výživu dítěte. Od výběru potravin, přes povídání o nutričních hodnotách, mléčných výrobcích nebo pitném režimu až k tvorbě pestrého jídelníčku, který dětem chutná a zároveň podporuje jejich fyzický i psychický vývoj.

cena:

990 Kč s DPH

základní kurz
3 hodiny