HODNOCENÍ KURZU: ROZŠÍŘENÝ KURZ PRVNÍ POMOCI

Průměr všech hodnocení:

hviezdy
hviezdy

Super, předčilo očekávání. Žádné fancy řeči, self marketing a cool fotky pro účastníky na instagram, ale parta profíků s úctyhodnou dávkou zkušeností, chutí něco předat a udělat svět zase o něco lepší k bytí. Hawk 🙂

— Filip Havránek

hviezdy

Kurz první pomoci byl výborný. Přednášející dokázal správně zaujmout a mluvit stručně, smysluplně a k věci. Určitě doporučuji všem!

— Jan Bartošek

hviezdy

Kurz vřele doporučuji, vše podáno skvěle a srozumitelně. Vše si vyzkoušíte a odcházíte s praktickými radami. Děkuji Skvělý školitel 🙂

— Michala Špicová

hviezdy

Naprosto splnil očekávání.

— Ing. Jitka Chaloupková

hviezdy

Skvělý kurz první pomoci!!! Individuální přístup díky nízkému počtu účastníků, zkoušení resuscitace na figuríně, vše vysvětleno srozumitelně a rozebráno z reálných situací. Skvělé příklady situací různých zranění z praxe. Vše je možno si vyzkoušet, zeptat se, zopakovat. Doporučuji každému!!! Není to ztracený čas ani peníze!!! Nový život už nikomu za ušetřené peníze nekoupíte!!

— Ondřej Šusta

hviezdy

Měl jsem obavy, že to bude tak trochu mrháni časem, ale z kurzu jsem odcházel s velmi dobrým pocitem. Dostanete teorii k prostudovaní předem a po té je s vámi znovu probrána na kurzu s profesionálem a bylo to velmi interaktivní zábavou. Hlavni výhodou kurzu je nacvičení na figuríně, kde si nacvičíte resuscitaci opravdu tak, aby ji zvládl i obyčejný člověk. Jsou vám též zodpovězeny všechny otázky které mate. Je to komplexně propracovaný kurz, který by mel byt základem každého člověka. Protože nejčastěji se potýkáte s úrazy přátel, nebo v rodině a těm by jste určitě rádi pomohli.

— Martin Bezstarosti

hviezdy

Profesionální přístup, určitě jsem si odnesl nové poznatky a i když doufám, že to co jsme se naučili jako laici při záchraně lidského života nebudu potřebovat. Pokud k tomu dojde, budu vědět jak se mám zachovat.

— Pavel Sebera

hviezdy

Kurz se mě velice líbil 🙂

— Renáta Hofmanová

hviezdy

Kurz splint mé očekávání. Velmi dobrá investice.

— Patrik Vilím

hviezdy

Velký dík sympatické lektorce Kristýně, která nás s trpělivostí seznámila s první pomocí. Díky její profesi záchranáře to bylo zajímavé a poučné. Už je teď na každém z nás, jak se se získanými vědomostmi popasujeme v praxi.

— Gabriela Frolíková

hviezdy

S oběma kurzy jsem byl velmi spokojený, rozhodně to pro mne nebyl neúčelně využitý čas, či neužitečná investice. Lektoři byli perfektně připraveni, uměli posluchače zaujmout a bylo dobré, že kromě teorie jim mohli předávat i svoje zkušenosti z praxe. Navíc jsem na vašem výukovém portálu nalezl další užitečné informace o první pomoci.

— RNDr. Jan Sedlmayer

hviezdy

Vše nejlepší

— Petr Václavů

hviezdy

Velmi srozumitelně a dobře přednesené s názornými ukázkami a možností vyzkoušet. Naprostá spokojenost.

— Klára Binovcová

hviezdy

Úžasná lektorka, vše skvěle vysvětleno.

— Vendula Kazáková

hviezdy

Velmi poučný kurz. Moc děkuji za rady.

— Gabriela Hořejší

hviezdy

Velmi poučné.

— Zuzana Hübschová

hviezdy

— Ksenia Koubková

hviezdy

Kurz je srozumitelný, lektoři podávali informace věcně a srozumitelně i pro laiky. Nebyla to nudná přednáška.

— Petra Chalupova

hviezdy

– Konkrétní informace – Přímo k věci – Určitě mohu doporučit

— Martin Sladký

hviezdy

Systematický postup pro první pomoc se dobře pamatuje. Praktické vysvětlení je ideální. Z absolvování kuru mám dobrý pocit.

— Eva Pospíšilová

hviezdy

Super práce se skupinou školených. Vše vysvětleno, pochopeno. Díky za vaše odhodlání pomáhat nám lidem, přestože to nemáte lehké.

— Marta Žofková

hviezdy

— Evženie Korovina

hviezdy

— Adéla Marečková