HODNOCENÍ KURZU: ZÁŽITKOVÝ KURZ PRVNÍ POMOCI

Průměr všech hodnocení:

hviezdy
hviezdy

Dnes jsem absolvovala tento zážitkový kurz první pomoci a jsem doslova unešená! Absolutně se vším, co je detailně popsáno v hodnoceních viz níže, naprosto souhlasím. Odcházím s pocitem, že to skutečně není nic složitého, poskytnout první pomoc. Velice oceňuji možnost vyzkoušet si to přímo v názorných situacích. Všichni lektoři velice vstřícní, ochotní, sympatičtí. Díky za vše- stálo to za to!

— Renata Martínková

hviezdy

Naprosto předčilo očekávání. Až opravdu při reálném zážitku kritické a stresové situace člověk pozná zda se něco naučil a jak se zachová, když je třeba poskytnout první pomoc. A k tomu je tento kurz naprosto perfektní. Instruktoři profesionálové, předané zkušenosti k nezaplacení. Určitě navštívím zas a pravidelně.

— Jan Jungwirth

hviezdy

Celkové hodnocení kurzu : Perfektní – maximální spokojenost. Výuka je protkána popisem mnoha situací z praxe školitelů. Neocenitelný a nenahraditelný přístup – lektoři vše důsledně předvádí a vysvětlují. V uvolněné a pohodové atmosféře se při praktických cvičeních a nácviku situací, zbavíte tolika chyb a mýtů z minulosti, že se nebudete stačit divit. Kurz doporučuji všem, které aktivně zajímá praktická stránka předlékařské zdravotní pomoci. Tady se nudit, rozhodně nebudete!

— Ladislav Stocek

hviezdy

Skvělé provedení různými situacemi, které můžou nastat a kdy svým relativně malým zásahem můžeme změnit další život druhého člověka. Je super o tom vědět a zkusit si, jak na to. Díky úžasnému a záživnému přístupu lektorů se i teorie velmi dobře vstřebávala a možnost si to hned vyzkoušet a osvojit v situacích s figuranty je naprosto nedocenitelná.

— Erika Dobešová

hviezdy

Dnes jsem absolvovala zazitkovy kurz prvni pomoci a jsem spokojena a zaroven rada, ze jsem si jej koupila. Pristup a vyklad byl profesionalni, figurantky take perfektni a myslim si, ze by si timto kurzem (a ne jednou) mel projit kazdy z nas. Nikdy nevite, kdy se pomoc bude hodit vasim nejblizsim a take i vy se budete citit pri nejake takoveto situaci, kde budete moci (muset) pomoci, mnohem lepe, protoze budete vedet, co cca v jake situaci delat a treba se i diky tomu zaslouzite o neci zachranu a nebudete v dany moment jen necinne prihlizet…. Jeste jednou diky a urcite jeste nekdy dorazim! VELMI DOPORUČUJI

— Veronika Paloušková

hviezdy

Perfektní výklad a možnost si to prakticky vyzkoušet.

— Alena El Bahi

hviezdy

Dobrý den jsem velmi dost spokojená. Fakt super můžu doporučit.

— Lucie Hrachová

hviezdy

Kurz mi určitě pomohl se zorientovat v krizových situacích, seřadit si priority a cítím se daleko jistěji. Skvěle namaskovaná poranění.

— Renata Kučerová

hviezdy

Byl to můj první kurz a vůbec první setkání s první pomocí a jsem maximálně spokojen. Doufám, že jestli se dostanu do situace, která bude vyžadovat moji pomoc, budu ji schopen provést tak, abych pomohl. Školitelé byli skvělí.

hviezdy

Kurz byl skvělý, instruktoři a figuranti naprosto profesionální. Před absolvováním kurzu jsem o většině věcí neměl ani tušení.

— Rosťa Špet

hviezdy

Absolvování kurzu mi pomohlo s vyhodnocováním, co je v dané situaci třeba udělat, jaké postupy by se měly užít apod. Kurz je udělán zajímavou až zábavnou formou, což se mi velmi líbilo. Určitě si jej v budoucnu zopakuji.

hviezdy

Rozhodně stojí za to. Vyvrátili jste mi pár chyb, které bych jistě udělal, stejně jako většina lidí.

— Miroslav Vocel

hviezdy

Kurz se mi velmi líbil, byl udělán zábavnou a zajímavou formou. Zvlášť oceňuji možnost vyzkoušet si ošetřit “zraněné”, jejichž poranění jsou velmi autentická. Kurz bych určitě doporučila.

— Magdalena Hamáčková

hviezdy

Byla jsem moc spokojená. Vše krásně vysvětlí a ukážou, zároveň kontrolují, jestli vše lidé provádí správně. Fakt jsem moc spokojená.

— Lucie Hrachová

hviezdy

Na Vašem kurzu jsem byl potřetí, což jednoznačně znamená, že mi kurz vyhovuje. Možnost vyzkoušet si ošetřování zraněné osoby v téměř reálné situaci je nejlepší způsob, jak se naučit správné postupy a také si ověřit vlastní schopnosti. Ještě by mi vyhovovalo, kdyby mohla být nějaká situace předvedena přímo záchranáři a pak by byl postup vysvětlen. Také myslím, že by mohly být zajímavé a přínosné častější ukázky poskytování první pomoci na videu s následným komentářem přednášejícího (například postup při záchraně osob při autonehodě). Přeji Vám hodně dalších zájemců o kurzy.

— Jan Sedlmayer

hviezdy

Vše podrobně a srozumitelně vysvětleno, dobré příklady z praxe. Teorie: Vše podstatné a důležité důkladně probráno. Praxe: Výborné situace z praxe (reálné).

— Ondřej Šusta

hviezdy

Kurz splnil má očekávání. S výkladem lektorů jsem byla spokojená. Modelové situace byly z reálného života. Díky.

— Zdeňka Muráriková

hviezdy

Mám z kurzu pozitivní dojem. Dobrý základ + modelové situace (zážitek). Celkově mi to pomohlo.

— PhDr. Michal Walter