Kurzy první pomoci a zdraví pro školy

Proškolíme každého. Učitele, vedoucí kroužků, táborové vedoucí, zkrátka všechny, kteří pracují s dětským kolektivem, ale i samotné školáky a studenty.

100 % účastníků firemních kurzů hodnotí kurz jako vydařený. Do dnešního dne jsme zaznamenali přesně 0 negativních ohlasů. A díky tomu nabízíme 100 % GARANCI KVALITY. KDYŽ NEBUDETE S KURZEM SPOKOJENI, MÁTE HO ZDARMA!

Kratší 3hodinový kurz, díky kterému budete mít jasno, co dělat v nejběžnějších život ohrožujících situacích, které vás jako pedagoga mohou potkat. Po jeho absolvování zvládnete díky praktickému nácviku laickou první pomoc jak u dítěte, tak u dospělého člověka.

cena:

individuální kalkulace

1 lektor na max. 15 osob
3 hodin

Akreditovaný MŠMT. Kurz určený (nejen) pedagogům, ale všem, kteří se chystají v roli zdravotníka na tábor, školu v přírodě, sportovní akci. Kurz komplexně pokrývá řešení banálních, ale nepříjemných, i život ohrožujících stavů. A to nejen u dětí, ale i u dospělých. Součástí je nácvik tonoucího v bazénu.

cena:

3900 Kč s DPH

odpovídající počet lektorů na počet účastníků
4 dny (2 víkendy)

Akreditovaný kurz MŠMT v systému DVPP - jde o akreditovaný intenzivní kurz, který se zaměřuje na poskytování první pomoci dětem. Kurz je určený pro učitele a pedagogy a absolvovat by ho měl každý, kdo se pohybuje v dětském kolektivu v roli pedagoga.

cena:

1290 Kč s DPH

odpovídající počet lektorů na počet účastníků
2 dny

To, co si sami vyzkoušíte, se lépe vtiskne do paměti. Proto všechny naše kurzy prokládáme praktickým nácvikem - nejen na figurínách, ale i na realisticky namaskovaných figurantech. Učitelé, vychovatelé pedagogové si tak zkusí, jak poskytnout první pomoc (nejen) dětem.

cena:

individuální kalkulace

4 lektoři a 3 figuranti na 30 osob
6 hodin

Kratší kurz, jehož náplň jsme přizpůsobili tomu, že účastníky jsou školáci a studenti. Ti se dozví základy první pomoci a prakticky si ji vyzkouší, aby dokázali pomoci před příjezdem záchranářů.

cena:

390 Kč s DPH

odpovídající počet lektorů na počet účastníků
2 hodiny

Online kurz, který je ideální v případě, že si pedagog chce dříve nabyté zkušenosti osvěžit, nebo rozšířit o další praktické informace.

cena:

299 Kč s DPH

forma samostudia
časově neomezeno

KURZY FYZIOTERAPIE NEBO VÝŽIVY

Základní 120 minutový kurz, jež je úvodem do problematiky bolesti zad, prevence této bolesti a její léčby, včetně léčby svépomocí. Naučíte se, jak správně sedět, jak správně stát a jak si ulevit jednoduchými cviky.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny

Základní 3 hodinový kurz, který atraktivně kombinuje teoretickou a praktickou část. Řekneme vám, jak by měl vypadat jídelníček, který se drží zásad zdravé výživy a v praktické části si ho pod odborným dohledem sestavíte sobě na míru.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny