Kurzy první pomoci

Když jde o život, rozhodují vteřiny. Správně poskytnutá laická první pomoc výrazně zvyšuje šanci na šťastný konec. V nedávných průzkumech nicméně 82 % Čechů přiznalo strach - z toho, že první pomoc nezvládnou. Třetina lidí by se dokonce první pomoc poskytnout ani nepokusila. Pojďme to společně změnit!
Vyberte si z nabídky kurzů první pomoci pro firmy, jednotlivce, školy i profesionály a naučte se, jak pomoci člověku po nehodě nebo s vážnými a akutními zdravotními problémy. Školit vás budou profesionální záchranáři a vše, o čem budou hovořit, si i prakticky vyzkoušíte.

5+1 důvod pro kurz první pomoci od WorkMedS námi si vše vyzkoušíte a zapamatujete
Nejlépe si zapamatujete a ve stresové situaci správně použijete to, co si sami vyzkoušíte. Proto klademe důraz na nácvik - na figurínách, na účastnících školení, při zážitkových kurzech pak na věrně namaskovaných figurantech. Modelové situace vždy vycházejí z reálných případů.
Jsme profesionálové s dlouhou praxí
U nás se vám nestane, že vás proškolí člověk, který má jen teoretické vzdělání (což zákon dovoluje). Všichni naši lektoři jsou profesionální záchranáři s mnoha lety praxe.
Naše kurzy jsou dlouhé tak akorát
Nepořádáme 90minutové rychlokurzy ani kurzy trvající věčnost. Základem všech kurzů jsou zpětná vazba, naše zkušenosti a snaha předat vám vše, co potřebujete znát pro záchranu života.
Ušijeme vám kurz na míru
Kurzy pro firmy upravujeme podle specifik pracovního prostředí, procesů, činností… V kurzech pro jednotlivce reagujeme na potřeby a dotazy účastníků.
Udržíme vaši pozornost. Celý kurz!
Zapomeňte na nezáživný výklad a nudu. Teorii i praktický nácvik doplňujeme příběhy z naší praxe a odpovídáme na vaše dotazy. Během školení se ocitnete i v roli zachraňovaného.
Výukové materiály od nás máte zdarma
Postupy, videa, fotografie… to vše si můžete projít už před kurzem, nebo se k tomu kdykoli vrátit po školení. Tak, aby vaše znalosti a dovednosti byly stále čerstvé.