Firemní školení první pomoci pro firmu Zott


Mockrát děkujeme za zajímavý den, který byl pro nás velkým přínosem. Téma i obsah kurzu nás velmi zaujaly – bylo to velmi zajímavé, poučné a srozumitelně a prakticky vysvětlené.
Lektor byl velmi komunikativní, věrohodný, reagoval velmi dobře na dotazy, vše nám vysvětlil „laicky“ aby to bylo pochopitelné pro všechny zúčastněné. Motivoval nás i k osobní účasti při praktických ukázkách. Zároveň si velmi rychle získal náš respekt a důvěru.
Celkově to byl zajímavě pojatý den – dopoledne teoretická část, odpoledne více praktická … Teoretická část na začátku vysvětlila základní životní funkce, které jsou v životě člověka nejdůležitější. Zaujala mě ale i závěrečná část, kde jsme se dozvěděli více o možných případech, které jsou v běžném životě nejčastější (setkání s epileptickým záchvatem, hypoglykemií) a vzhledem k tomu, že jsem matka dvou malých dětí – zaujal mě i přístup k dětem. Co se týče praktické části – zajímavým způsobem jsme si to vyzkoušeli „naostro“ a figuranti byli velmi věrohodní (zejména otevřená zlomenina nohy ;-) V neposlední řadě bych ráda zmínila, že praktická část ve formě jisté „soutěže“ nás také motivovala k lepším výsledkům. A zpětná vazba od lektorů na jednotlivých stanovištích byla další zajímavou formou jak si zachovat chladnou hlavu a jednat rozvážně, pokud se do dané situace někdy dostaneme.
Ráda bych především poděkovala, kurz byl pro mě velmi atraktivním a přínosným zážitkem. Pochvalu si zaslouží všichni zúčastnění, zejména potom záchranář, který nás kurzem provedl. Mluvil a jednal srozumitelně, zajímavě a zároveň zábavnou formou, stejně tak odpovídal na dotazy. Velmi pozitivně vnímám možnost vše si vyzkoušet.
Rizikovou aktivitou v mém životě je jednoznačně poměrně častý pobyt za volantem.
Kurz první pomoci byl pro mě velice přínosný. Hlavním důvodem bylo i aktivní zapojení se při oživování + plnění úkolů na jednotlivých stanovištích. Pamatuji si vše ze školení a jsem schopná dát první pomoc v případě potřeby.
Za mé kolegy bych vám ráda poděkovala za přínosné školení.  • Popis kurzu

Účastníci absolvovali jednodenní zážitkový firemní kurz první pomoci. Celá realizace kurzu byla připravena na míru potřebám odvětví, ve které subjekt působí.


  • Datum: 22.3.2017
  • Počet účastníků: 18
  • Délka kurzu: 6h

  • Klient

Společnost Zott se zaměřuje na výrobu mléčných produktů nejvyšší kvality. Ve firmě je dostupný i výrobní provoz, nicméně absolventi kurzu působí v kancelářském prostředí - neutrálním na typ úrazů.


  • Odvětví: Potravinářský průmysl


logo firmy ZOTT