Partneři

Esthé Laser Clinic je prestižní odborná klinika, která již více jak patnáct let nabízí své nadstandardní služby v rámci českého a zahraničního trhu a která se specializuje na laserovou estetickou medicínu, korektivní dermatologii, dermatologii, ORL a kosmetologii.

Od samého počátku se společnost orientuje na problematiku poskytování zdravotnických služeb, řízení zdravotnických provozů a právního poradenství v oblasti zdravotnicví. Vzhledem k vysoké odborné úrovni rozšířila společnost svoji aktivitu rovněž do oblasti vzdělávání. Tradiční odborná školení lékařů a nelékařských zdravotnických pracovníků bylo v roce 2010 rozšířeno o organizaci a odbornou garanci lékařských sympozií a kongresů.

Child Friendly je dětská ambulance na Praze 2, která je naším partnerem při organizaci kurzů první pomoci pro děti. Ty jsou určené především maminkám a tatínkům, kteří se v nich naučí, jak rychle a efektivně poskytnout první pomoc dítěti ještě předtím, než dorazí záchranka.

Společnost byla založena v roce 1991. Zabýváme se komplexní činností v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP), požární ochrany (PO) a životního prostředí (ŽP) po celém území České republiky. Naším hlavním produktem ja komplexní zajištění BOZP a PO formou outsourcingu pro všechny typy a druhy firem. Pro podporu poskytovaných služeb vyvíjíme vlastní softwarové produkty včetně e-learnigového prostředí, informačních portálů a virtuálních tříd.

Firma VMBal s.r.o. provozuje velkoobchod a eshop s produkty z oboru bezpečnosti práce a zdraví. Nabízíme špičkové výrobky k zajištění vaší bezpečnosti. Prodáváme lékárničky, potřeby pro první pomoc, protiskluzové nátěry podlah, dlaždic a průmyslové rohože.