Kurzy výživy a fyzioterapie

(Ne)vhodný pohyb a (ne)vhodná strava, to jsou dvě spojené nádoby, které ovlivňují to, jak se cítíme po fyzické, ale i po psychické stránce.
Vyberte si z našich 2 kurzů FYZIOTERAPIE a ulevte si od bolesti.
Vyberte si z našich 3 kurzů ZDRAVÉ VÝŽIVY a napravte stravovací návyky.


Kurzy fyzioterapie


Zdravým pohybem proti bolesti zad

Základní 120 minutový kurz, jež je úvodem do problematiky bolesti zad, prevence této bolesti a její léčby, včetně léčby svépomocí. Naučíte se, jak správně sedět, jak správně stát a jak si ulevit jednoduchými cviky.

cena:

790 Kč s DPH


  • základní kurz
  • 2 hodiny

*pro firmy cena individuální

DETAIL KURZU

Sportem opět ku zdraví

Zjistěte, jaká sportovní aktivita je pro vás nejvhodnější. Ať už s ohledem na vaši postavu, zdraví, věk nebo dovednosti. A vyvarujte se častým chybám, které lidé při sportování dělají a kterými svému tělu ubližují.

cena:

790 Kč s DPH


  • základní kurz
  • 2 hodiny

 

DETAIL KURZU

Kurzy výživy


Jak na správné stravování

Základní 3 hodinový kurz, který atraktivně kombinuje teoretickou a praktickou část. Řekneme vám, jak by měl vypadat jídelníček, který se drží zásad zdravé výživy a v praktické části si ho pod odborným dohledem sestavíte sobě na míru.

cena:

990 Kč s DPH


  • základní kurz
  • 3 hodiny

DETAIL KURZU

Alternativní styly a potraviny

Opět 3 hodinový kurz, který se zaměřuje na alternativní styly stravování, jejich přínosy, ale i případná úskalí. Dozvíte se více o vegetariánství, veganství, paleo stravování, ale třeba i stravě podle krevních skupin a dalších netradičních směrech.

cena:

990 Kč s DPH


  • základní kurz
  • 3 hodiny

DETAIL KURZU

Jak na stravu sportovce

Kurz pro profesionální, poloprofesionální i amaterské sportovce. Zkrátka pro všechny, kteří chtějí pravidelný pohyb spojit s vhodným stravováním. Vysvětlíme, jak tělo pracuje při fyzické zátěži a pomůžeme sestavit jídelníček na míru podle sportovní aktivity.

cena:

990 Kč s DPH


  • základní kurz
  • 3 hodiny

DETAIL KURZU
3+1 důvod, proč dorazit na kurz fyzioterapie a výživyTeorie učíme jen nutné minimum, dominuje praxe
Nejlépe si zapamatujete to, co si vyzkoušíte. Proto u kurzů fyzioterapie klademe důraz na nácvik a správné provedení cviků. U kurzů výživy zase pracujeme s informacemi o vás a vašem životním stylu. Sestavíte si tak (nejen) jídelníček na míru. Naučíme vás také, jak „číst“ etikety na potravinách a správně nakupovat.
Nuda u nás nemá šanci, udržíme vaši pozornost
Nezáživný výklad, popohánění hodinových ručiček pohledem, zívání, nuda? Tohle u nás nezažijete. Teorii i praxi doplňujeme našimi zkušenosti z ordinací. Možná vás až překvapí, kolik mýtů o zdraví a stravování je ve společnosti hluboce zakořeněných.
Jsme profesionálové a učíme jen to, co děláme v praxi
Zkušenosti z nemocnic, lékařských ambulancí, ale i z profesionálního sportu. To vše se promítá do našich kurzů. Díky bohatým a různorodým zkušenostem máme (občas tolik potřebný) nadhled a zároveň široký záběr. Pořád se učíme, vzděláváme a nové poznatky a zkušenosti promítáme i do našich kurzů.
Ušijeme vám kurz na míru
Každý člověk je jiný. Unikátní. S jinou prací, jinými návyky, genetickou výbavou, sportovním nadáním… Proto v kurzech nenabízíme “instantní” návod, který vše vyřeší, ale vždy je ladíme na míru potřebám účastníků.