Kurzy výživy a fyzioterapie

(Ne)vhodný pohyb a (ne)vhodná strava, to jsou dvě spojené nádoby, které ovlivňují to, jak se cítíme po fyzické, ale i po psychické stránce. 
Vyberte si z našich kurzů FYZIOTERAPIE a ulevte si od bolesti
Vyberte si z našich kurzů ZDRAVÉ VÝŽIVY a napravte stravovací návyky.

KURZY PRO FIRMY A ŠKOLY


Základní 120 minutový kurz, jež je úvodem do problematiky bolesti zad, prevence této bolesti a její léčby, včetně léčby svépomocí. Naučíte se, jak správně sedět, jak správně stát a jak si ulevit jednoduchými cviky.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny

Zjistěte, jaká sportovní aktivita je pro vás nejvhodnější. Ať už s ohledem na vaši postavu, zdraví, věk nebo dovednosti. A vyvarujte se častým chybám, které lidé při sportování dělají a kterými svému tělu ubližují.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny

Na stres neplatí káva ani přemíra sladkého. Co ho tedy odbourá a sníží psychické vypětí, které je pro práci pedagoga tak typické? Naučíme vás poskládat si jídelníček tak, aby vás nedohnala únava, psychické vyčerpání ani kila navíc.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
2 hodiny

KURZY PRO JEDNOTLIVCE


Ukážeme vám jak na správnou výživu dětí všech věkových kategorií. Od výběru potravin, přes povídání o nutričních hodnotách, mléčných výrobcích nebo pitném režimu až k tvorbě pestrého jídelníčku, který dětem chutná a zároveň podporuje jejich fyzický i psychický vývoj.

cena:

individuální kalkulace

základní kurz
3 hodiny

3+1 důvod, proč dorazit na kurz fyzioterapie a výživy

icon-1
Teorie učíme jen nutné minimum, dominuje praxe

Nejlépe si zapamatujete to, co si vyzkoušíte. Proto u kurzů fyzioterapie klademe důraz na nácvik a správné provedení cviků. U kurzů výživy zase pracujeme s informacemi o vás a vašem životním stylu. Sestavíte si tak (nejen) jídelníček na míru. Naučíme vás také, jak „číst“ etikety na potravinách a správně nakupovat.

icon-3
Nuda u nás nemá šanci, udržíme vaši pozornost

Nezáživný výklad, popohánění hodinových ručiček pohledem, zívání, nuda? Tohle u nás nezažijete. Teorii i praxi doplňujeme našimi zkušenosti z ordinací. Možná vás až překvapí, kolik mýtů o zdraví a stravování je ve společnosti hluboce zakořeněných.

icon-4
Jsme profesionálové a učíme jen to, co děláme v praxi

Zkušenosti z nemocnic, lékařských ambulancí, ale i z profesionálního sportu. To vše se promítá do našich kurzů. Díky bohatým a různorodým zkušenostem máme (občas tolik potřebný) nadhled a zároveň široký záběr. Pořád se učíme, vzděláváme a nové poznatky a zkušenosti promítáme i do našich kurzů.

icon-5
Ušijeme vám kurz na míru

Každý člověk je jiný. Unikátní. S jinou prací, jinými návyky, genetickou výbavou, sportovním nadáním… Proto v kurzech nenabízíme “instantní” návod, který vše vyřeší, ale vždy je ladíme na míru potřebám účastníků.