Firemní školení první pomoci pro firmu Air Bank

Byl jsem naprosto nadšený. Kurz začal lehce teoretickou částí a po obědě následovala těžší praktická část. Díky názornosti a připravenosti doufám, že si to budu dlouho pamatovat anebo to někde vyhrabu když bude potřeba. Za mě palec nahoru a vřele doporučuju všem. V porovnání s některými jinými, tento kurz MÁ opravdu smysl.

Byl to kurz s největším přínosem, na kterém jsem kdy v životě byl. Celý kurz byl skvělý a praktická část byla naprosto dech beroucí. Děkuji, že jsem tam mohl být! Dávám šest hvězdiček z pěti ;o)

Kurz byl jedním slovem SUPER! Doporučuji to všem, každý by měl takovým kurzem projít! Nejúžasnější byly praktické cvičení. Jednoznačným přínosem pro mě bylo, že už nemám pocit strachu, že bych někomu měla pomoct a nevěděla bych jak. Teď už vím! Díky moc za takový kurz!!!

Nejpřínosnější bylo to, že jsme si pomoc vyzkoušeli v praxi. Nemyslím zadání typu „tenhle člověk má zlomenou ruku, jak mu ji ovážete?“, ale konkrétní modelové situace, se kterými se můžeme setkat. Vše vypadalo velmi realisticky a vůbec jsem neměl pocit, že si něco zkoušíme. Propojení teorie s praxí bylo fakt super.

Účastníci absolvovali jednodenní teambuildingový firemní kurz první pomoci. Kurz byl zaměřen na nejzávažnějí stavy, se kterými se mohou zaměstnanci setkat.

Datum: 11.10.2017 Praha, 23.10.2017 Brno
Počet účastníků: 35
Délka kurzů: 6h

Air Bank, člen skupiny PPF (jedné z největších investičních a finančních skupin ve střední a východní Evropě) a mezinárodní skupiny Home Credit Group, nabízí svoje služby zákazníkům od listopadu 2011. Jsme moderní bankou 21. století, s pobočkovou sítí a internetovým bankovnictvím nové generace.

Odvětví: Finanční služby