HODNOCENÍ KURZU: ZDRAVOTNÍK ZOTAVOVACÍCH AKCÍ

Průměr všech hodnocení:

hviezdy
hviezdy

Kurz ZZA od WorkMed byl to nejlepší, co jsem v tomto oboru zažil. Výborně, výstižně a stručně, přesto v souvislostech podáno to důležité, upozorněno na to nedůležité – přesně v duchu myšlenky “Věnuj se tomu, co můžeš ovlivnit a s ostatním se nezdržuj”. Kurz vedený zkušenými záchranáři, kteří suchou teorii vždy proložili konkrétně odžitým případem. Všechny postupy jsme si také vyzkoušeli buď na figurínách, nebo s ostatními kurzisty na sobě navzájem. Jsem přesvědčený, že tato zkušenost mě posunula ve schopnosti pomoci člověku v ohrožení života tak, že bez váhání a beze strachu udělám, co je potřeba tak nejlépe, jak budu umět. Z kurzu si odnáším i pár nových “fíglů” jak na akcích s dětmi předcházet nejběžnějším zdravotním komplikacím a případné vzniklé problémy budu schopen adekvátně a dostatečně fundovaně řešit. Děkuju moc a všem vřele doporučuji!

— Josef Čechtický

hviezdy

Skvělé, lektoři jsou skuteční profíci z terénu, praktici na suchu i v bazénu. Materiál skvěle vypracovaný, jasný, stručný a srozumitelný. Cením si zápalu, s jakým k výuce přistupují. Pro ty co ještě váhají: “Nebojte se a jděte do toho, stojí to za to.”

— Lenka Matějková

hviezdy

Školení bylo naprosto výborný. Odcházela jsem s opravdu skvělým pocitem a jsem přesvědčená, že mi to mnohé dalo. Bylo fajn si všechno prakticky (i několikrát) vyzkoušet a i výklad byl naprosto srozumitelný. Díky všem informacím a praktickým zkouškám a ukázkám mi tento kurz také pomohl překonat i pocit nebát se někomu pomoct, když to opravdu potřebuje. Teď už bych dokázala být tou, kdo tu pomoc (alespoň základní) poskytne a nebude koukat kolem sebe a doufat, že pomůže někdo jiný. A hlavně za to děkuji týmu WorkMed!

— Markéta Zvěřinová

hviezdy

Kurz byl super. Absolvoval jsem Zdravotníka zotavovacích akcích a mohu vřele doporučit. Velký dík patří instruktorovi Petru Sedláčkovi za přístup a formu výuky, kdy do nás toho hodně dostal za krátký úsek. Nachystal nám hodně modelových situací a individuálně se nám věnoval. Doplňoval nám případy z praxe a pro mne je mnohem přínosnější když mne učí člověk který to zná ze života než ten kdo to zná z knížek.

— Petr Fabián

hviezdy

Včera jsme s kolegyní absolvovaly zdravotnický kurz. Kurz byl veden profesionály v oblasti zdravotnické péče. Záchranáři jsou praktici a vědí o čem mluví (což není úplně pravidlem u podobných kurzů). Tyto dva víkendy s první pomocí vřele doporučuji. Díky.

— Hanka M.

hviezdy

Měl jsem tu možnost si projít kurzem na zdravotníka zotavovacích akcí a bylo to velmi zajímavé. Přístup lektorů byl více jak profesionální a skvělé bylo, že výuku doplňovali zkušenostmi ze své praxe u záchranky. Děkuji.

— Pavel Slavík

hviezdy

Kurz je velmi prakticky sestaven. Získala jsem přehled o tom, co je při první pomoci opravdu důležité, jak je potřeba postupovat, aby byla první pomoc co nejúčinnější. Vše jsme si mohli prakticky vyzkoušet při modelových situacích, což je k nezaplacení, stejně tak, jako rady z praxe. Věřím, že v případě potřeby, budu schopná vzít rozum do hrsti a pomoci.

— Bejdáková Jitka

hviezdy

Kurz probíhal v příjemném prostředí, přístup našich školitelů byl skvělý a vše bylo podáno srozumitelně. Určitě déle a lépe si budu pamatovat postup první pomoci u různých případů díky příkladům z praxe pánů záchranářů. Stejně tak mi pomohla i praktická cvičení, která jsme prováděli během celého kurzu. Těším se na refresh!

— Lubomír Frydrych

hviezdy

Kurz byl přínosný pro vykonání první pomoci nejen při zotavovacích akcích, ale i v běžném životě. Velice kladně hodnotím zaměření školitelů na praktický výcvik v bazénu i v učebně. Velkým plusem je, že má každý účastník možnost vyzkoušet si vše v praxi. Popis jednotlivých úkonů při první pomoci i vysvětlení dané problematiky vedli školitelé ve srozumitelně poskládané mluvě pro laickou veřejnost s prvky odborných termínů, které ihned vysvětlili. Ocenila jsem otevřenost záchranářů odpovídat na jakékoliv dotazy.

— Mgr. Denisa Lipavská

hviezdy

Vysvětlování teorie bylo jasné a stručné, navíc místy velmi vtipné (ten týpek na židličce, co tahá za provázek, kdykoli se rozsvítí kontrolka, to je paráda…), sdělování Vašich zkušeností z praxe velmi užitečné, měli jsme možnost opakovaně si vyzkoušet nejdůležitější úkony, kurz splnil moje představy nad očekávání.

— Pavlína Nováková

hviezdy

Perfektní – veliká spokojenost – výuka bez výhrad, přístup nenahraditelný – lektoři důsledně předvádí i přednáší, uvolněná, pohodová atmosféra, všem kurz doporučuji, pokud to někoho zajímá, nebo pokud to někdo potřebuje z jiného důvodu. Prošel jsem u WorkMedu už celkově 3 kurzy a chystám se na čtvrtý – opakuji se – pecka.

— Petr Václavů

hviezdy

Velmi přátelský přístup, vysoká odbornost, důraz na praktický nácvik, maximální spokojenost.

— Kateřina Střelická

hviezdy

Celý kurz byl jednoznačně zaměřen do praxe a na praktický nácvik situací. Vřele doporučuji.

— Daniel Flégl

hviezdy

Vynikající kurz, jeden z nejpotřebnějších a nejefektivnějších, které jsem kdy absolvoval. Oba přednášející se soustředili na praktické informace a nácvik, byli vysoce erudovaní a nápomocní; zodpověděli každou otázku a vzorně se věnovali frekventantům.

— Jiří Kostečka

hviezdy

Kurz byl rozhodně super, mohli jsme si vše několikrát vyzkoušet- hodně praxe. Praktický nácvik záchrany tonoucího v bazénu rozhodně užitečný.

— Tereza Běhounková

hviezdy-4

Pozitivně hodnotím příklady z praxe uváděné lektory i snahu o co největší autentičnost při vytváření krizových situací (např. znervózňování při resuscitaci).

— Roman Čihák

hviezdy

Přátelská atmosféra, skvěle zpracovaná náplň kurzu. Pro mě velmi užitečné.

— Tereza Macourková

hviezdy

Kurz byl super, dozvěděla jsem se, co jsem chtěla. Splnil mé očekávání.

— Martina Svitková

hviezdy

Kurz se mi líbil, profesionální přístup.

— Radka Hermanová

hviezdy-4

Líbilo se mi důkladné a hlavně pro laiky srozumitelné vysvětlování. Dále mě zaujaly konkrétní příklady ze zkušeností lektorů.

— Tomáš Kalerta

hviezdy

Super vyvážený poměr mezi teorií a praxí, nácvik v bazénu je skvělý!

— Matěj Hudec

hviezdy

Kurz se mi velmi líbil. Prošla jsem již několik kurzů první pomoci, ale nikde mi nebyla látka dostatečně vysvětlena, jako u Vás. Přínosné je i to, že jsou skupiny malé, je tedy možný individuální přístup lektorů.

— Daniela Součková

hviezdy

Kurz byl velmi dobře a kvalitně organizačně zvládnut, oceňuji především praktický nácvik záchrany tonoucího a možnost vyzkoušet si dobrou lékárničku.

— Kateřina Babická

hviezdy

Byl jsem velmi spokojený s organizací kurzu. Spousta věcí pro mě byla nových a jsem přesvědčen, že i velmi přínosných. Velmi mě zaujala výuka v bazénu. Líbilo se mi také využití digitálních výukových materiálů.

— Jakub K.

hviezdy

Pro laiky zcela vyčerpávající (po odborné stránce dostatečný), praktický nácvik na souši i ve vodě. Super!

— Jana Hudecová

hviezdy

Vše bylo dobře zorganizované. Velmi dobré podání informací (profesionálně, prakticky). Zkušenost z bazénu výborná.

— Markéta Dőringová

hviezdy

Odborné termíny byly vysvětleny na reálných situacích, vysvětleno lehce pochopitelným způsobem. Přátelská atmosféra.

— Alžběta Adamíčková

hviezdy

Jsem naprosto spokojená! Skvělí lektoři, vše velmi dobře vysvětleno, spousta prostoru pro praxi a pro otázky. Úžasná hlavně první pomoc v bazénu.

— Barbora Semecká

hviezdy

Kladně hodnotím především praktické ukázky a cvičení, záchrana tonoucího v bazénu byla super.

— Eva Budínská

hviezdy

Praktický nácvik, strukturovaný a srozumitelný výklad, ukázky velmi užitečné. Výborné!

— Mgr. Mazúchová Ráchel

hviezdy

– Srozumitelné, názorné, možnost si vše vyzkoušet. – Přístup školitelů. – Odborníci s praxí. – Získání velmi praktických informací a dovedností.

— Mgr. Čulíková Eva

hviezdy

– odborný výklad z praxe – vstřícnost – srozumitelnost – ochota vše vysvětlit

— Mgr. Ložinská Hana

hviezdy

– srozumitelné – výstižné – obohacující

— Bc. Bendová Renáta

hviezdy

Výborná byla zejména možnost vyzkoušet si vše prakticky.

— Mgr. Svobodová Lenka

hviezdy

Intenzivní, super, profesionální.

— Doležal Jaroslav

hviezdy

– odbornost – vstřícné vystupování lektorů – přiměřená délka kurzu i množství informací

— Mgr. Černý Vít

hviezdy

Velmi přínosný kurz, báječní lektoři, kteří tomu opravdu rozumí. Velice srozumitelně vše vysvětleno. Děkuji.

— Bc. Filipová Lucie

hviezdy

Zajímavý kurz, příjemní lektoři, na vše, co nám nebylo jasné ochotně odpověděli a vysvětlili.

— Kotrčová Jana

hviezdy

Pěkné, jasné, srozumitelné, praktické. Příklady z praxe + praktický nácvik úkonů. Velmi přínosné.

— Mgr. Vlková Jana

hviezdy

Výborný přístup lektorů, odbornost, příklady z praxe, názornost, metodika, odpověď na každý dotaz. Děkuji.

— Mgr. Krejčíková Daniela

hviezdy

Kurz považuji za velmi přínosný jak po stránce teoretické, tak praktické. Skvělý přístup lektorů, vše srozumitelné, věcné, odpověď na každý dotaz. Skvělé!

— Mgr. Kadlecová Dagmar

hviezdy

Na úrovni, odborně přesné a na příkladech vysvětlené.

— Mgr. Strakoš Martin

hviezdy

Kurz považuji za plnohodnotný a přínosný. Jasná a srozumitelná prezentace.

— Součková Ivona

hviezdy

Kurz byl koncipován zážitkovou formou. V jeho průběhu jsem si ujasnila staré znalosti a dozvěděla se mnoho nových. Díky lektorům budu snad umět reagovat na krizové situace v životě.

— Hana Pitourová

hviezdy

Vše bylo v pořádku. Informace byly sdělovány poutavým způsobem. Nechyběl dostatek praktického nácviku.

— Magdaléna Suchánková

hviezdy

Líbilo se mi, že to nebylo jenom teoretické, ale i praktické. Lektoři byli příjemní. Určitě doporučím známým.

— Karolina Szotkowská

hviezdy-4

Profesionální přístup. Praktická výuka. Dobře poslouchatelní lektoři.

— Gabriela Mocková

hviezdy

Velmi přínosné pro praktický výkon zdravotníka. Profesionální přístup lektorů.

— Karel Palán

hviezdy

Kurz byl rozhodně přínosný, na informace bohatý a lektoři příjemní.

— Pavel Štěpánek

hviezdy

Kurz byl vyhovující časově. Kapitoly byly vysvětlovány srozumitelně. Ocenila jsem příklady a modelové situace, které byly uvedeny k jednotlivým poraněním.

— Renata Stránská

hviezdy

Kurz byl zajímavý. Byl veden příjemnými instruktory, kteří dokázali za dva víkendy hodně. Příjemně a zajímavě strávený čas.

— M. Tomešová

hviezdy-4

Kurz byl srozumitelný, lektoři vzdělaní na vysoké úrovni. Velké plus, že používali příklady ze své praxe. Uvítala bych ještě více modelových situací. Jinak super.

— Radka Ziková

hviezdy

Kurz byl dostatečně informativní, byl veden záživnou formou. Nebyla to nuda a zároveň jsem získala potřebné informace. Lektorům děkuji.

— Helena Martináková Švamberková

hviezdy

Kurz plně splnil to, co jsem očekávala. Některé znalosti jsem potřebovala oživit a ujistit se, že v praxi budu vědět, co nezanedbat. Děkuji.

— Marta Štembergová

hviezdy

Kurz se mi líbil, informace byly podávány srozumitelně. Vše OK.

— Veronika Pařízková

hviezdy-4

Jsem spokojená s celým kurzem.

— Lenka Kučerová

hviezdy-4

Kurz pro mě byl přínosný a podaný vhodnou formou.

— Tereza Appelová

hviezdy-4

Kurz se mi líbil, vše bylo jednoznačně vysvětleno, oceňuji výukové materiály, které jsme dostali.

— Zuzana Ramíková

hviezdy

Informace byly podány srozumitelně, s velkým důrazem na nácvik praktických věcí. Délka kurzu byla dostatečná a celý kurz byl velmi přínosný.

— Stanislav Čech

hviezdy

Bylo to super. Sešla se dobrá parta, hodně jsme se naučili. Možná by to chtělo ještě více praxe, ale to by kurz musel být delší.

— Ondřej Bezděk

hviezdy

Kurz byl zábavný, vedený příjemnou formou a dobrým kolektivem. Budu doporučovat, protože jsem byl spokojený.

— Jiří Borský

hviezdy

Kurz byl skvělý. Náročný, mnoho informací, ale vše potřebné. Žádná zbytečná teorie navíc. Výklad byl skvělý, srozumitelný a zábavný.

— Mgr. Jitka Maříková

hviezdy

Kurz byl pro mě poučný, názorný i zábavný.

— Bohumila Bednaříková

hviezdy

Již jsem na 1 kurzu byla, cenově byl sice levnější, ale z Vašeho kurzu mám pocit, že budu schopna správně pomoci.

— Iva Přečková

hviezdy

Byla jsem před několika lety na kurzu PP v Ostravě a byl to diametrální rozdíl (co do informací, praxe,…). Velmi děkuji za cenné informace a budu doufat, že je budu umět použít správně. Přeji mnoho pilných účastníků ve Vašem skvělém kurzu.

— Mgr. Zdeňka Mikesková