Firemní školení první pomoci pro firmu BASF

Velmi poučný výcvik, prezentace s výkladem včetně zkušeností z praxe se člověku dostane pod kůži. Nácviky reálných nehod/ zranění byly výborně provedené, objektivní zhodnocení, rady, jak se zachovat lépe. Mohu jen doporučit.

Kurz byl velice intenzivní- perfektně propojena teorie s praxí. Všichni lektoři profesionální, praktické ukázky autentické. Zejména si vážím zpětné vazby od lektorů, při které si uvědomuji, co jsem udělala jinak a co bych mohla příště udělat lépe. Oceňuji propracovanost reálných příkladů- simulace skutečných událostí, do kterých se můžeme dostat i herecké výkony a skvěle namaskovaná zranění.

Kurz naprosto byl vynikající, děkuji jak za důsledné profesionální a zároveň vlídné vysvětlení teoretické části, tak za provedení realistických záchranných situací z praxe. Podobných školení není nikdy dost a věřím, že každý, byť malý střípek vědomostí a odvahy, který si odneseme, v životě dokážeme mnohonásobně zúročit. Teoretickou i praktickou část hodnotím naprostou jedničkou.

Účastníci absolvovali jednodenní teambuildingový firemní kurz první pomoci. Kurz byl zaměřen na akutní stavy, se kterými se mohou zaměstnanci setkat jak v zaměstnání, tak v běžném životě.

Datum: 1.11.2017
Počet účastníků: 5
Délka kurzu: 6h

Společnost BASF tvoří chemii pro trvale udržitelnou budoucnost. Přibližně 114 000 zaměstnanců přispívá v souladu s jejich podnikovým cílem k úspěchu zákazníků v téměř všech odvětvích a v téměř každé zemi světa.

Odvětví: Chemický průmysl