Firemní školení první pomoci pro firmu ČSOB Leasing


Kurz byl velice dobře organizovaný, strukturovaný. Hodně praktických ukázek s možností vše vyzkoušet osobně. Kurz pochopí i úplný laik, který se ještě s první pomocí nikdy nesetkal. Nejdříve je teorie, následně ve dvojicích několik stanovišť, kde si vše vyzkoušíme. Podle mě super. Vše srozumitelné, dostatečný prostor na dotazy.
Lektor v pořádku, teorie zajímavá, jasné vysvětlení ba příkladech z praxe. Velká spokojenost. Kurz celý hodnotím velmi vysoko! Zranění vypadají opravdu reálně. Možnost vyzkoušet si automatický defibrilátor v praxi. Dobré i instruktážní videa.
Kurz byl příjemně interaktivní a zajímavý. Oceňuji praktické ukázky a samotná cvičení. Přistup školitelů je vysoce profesionální, ale i osobní, a to ve správném poměru!
Velmi přínosné pro život, aby člověk dokázal reagovat v situacích ohrožujících život. Podáno zajímavě, poutavě. Důležité věci několikrát zopakovány a prakticky ukázány. Stanoviště pro vyzkoušení v praxi 100%. Klidně ještě více stanovišť. Děkujeme, bylo to super!  • Popis kurzu

Účastníci absolvovali jednodenní teambuildingový firemní kurz první pomoci. Celá realizace kurzu byla připravena na míru potřebám odvětví, ve které subjekt působí.


  • Datum: 16.5.2017
  • Počet účastníků: 26
  • Délka kurzu: 6h

  • Klient

ČSOB Leasing, a.s. nabízí širokou škálu produktů, jejichž předmětem je financování pořízení či užívání produktivního majetku (finanční leasing, zpětný leasing, releasing, full-service leasing, operativní leasing, aj.)


  • Odvětví: Finanční služby


logo firmy ČSOB Leasing